fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Paintball Białystok

 

Wiosna zagościła na dobre na polu paintballowym w Dzikich. Coraz więcej zorganizowanych grup na grę w paintball'a wybiera właśnie firmę FastQuad. 


Nasze ostatnie realizacje to głównie grupy zorganizowane, spośród których część zawodników grało w paintball pierwszy raz w życiu!


Cieszy nas rosnące zainteresowanie, dzięki czemu cały zespół naszej firmy ma motywację ciągłego udoskonalania zarówno pola paintballowego w Dzikich jak i stałej poprawy naszej oferty dla uczestników w każdym przedziale wiekowym.


Z tego miejsca pragniemy zaprosić tych wszystkich niezdecydowanych, bądź mających jakiekolwiek wątpliwości. Paintball jest sportem bezpiecznym o ile zachowane są podstawowe zasady bezpieczeństwa (maska ochronna na twarz, oraz zatyczka na lufę), które są restrykcyjne przestrzegane. Natomiast frajda ze wspólnej zabawy i integracji w gronie znajomych jest niewymierna, ze względu na ogromne emocje towarzyszące przy wyjściu na każdą rundę. 


Każdego dnia grając na polu paintballowym widzimy kilkanaście uśmiechniętych i zadowolonych twarzy. To nam daje bardzo duży zastrzyk energii do dalszej pracy!


Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie paintballowe realizacje:


FastQuad - Paintball Białystok

 

FastQuad - Paintball Białystok


Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz Pogorzelski

Paintball manager

tel kom.: 883 155 155

e-mail: paintball@fastquad.pl