fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

XIV Podlaskie Targi Ślubne za nami - Relacja!

 

Setki uściśniętych rąk, blisko 800 zdjęć wykonanych w naszej Foto-budce, kilkaset wręczonych ulotek oraz wizytówek dotyczących rozgrywek paintballowych oraz przejść linowych - tak podsumowujemy XIV Podlaskie Targi Ślubne, które odbyły się 7 grudnia w Białostockich Spodkach.


Jak co roku prezentowaliśmy swoją ofertę w postaci organizacji wieczorów kawalerskich, wieczorów panieńskich, a także od grudnia 2014 usługi Fotobudki.


Prezentowaliśmy niezwykle popularną organizację wieczorów kawalerskich w postaci rozgrywki paintballowej na naszym polu w Dzikich koło Białegostoku. Szczegóły dotyczące oferty wieczorów kawalerskich. Dodatkowo proponowaliśmy łączenie rozgrywki paintballowej z przejściami linowymi oraz organizację ogniska bezpośrednio na polu paintballowym w Dzikich.


Na wieczory panieńskie proponowaliśmy atrakcyjne przejścia linowe w naszym Parku Linowym jako jedna z atrakcji tego szczególnego dnia.


Nowością w naszej ofercie była prezentacja usługi Foto-budki. Fotobudka to innowacyjne urządzenie pozwalające na zapisanie w wysokiej jakości zdjęć uczestników, w trakcie wydarzeń, które są szczególnie dla nas ważne jak na przykład: wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe. Fotobudka pozwala na wykonanie zdjęć, oraz ich bardzo szybki odbiór wykonanych zdjęć (otrzymujemy je po około 10 sekundach od wykonania zdjęcia), ponieważ drukarka drukuje je bezpośrednio po wykonaniu zdjęcia.


Jak wyglądało nasze stanowisko na Podlaskich Targach Ślubnych? Jak oceniamy XIV Podlaskie Targi Ślubne? Tego dowiecie się przeglądając galerię zdjęć przedstawioną poniżej:

 

XIV Podlaskie Targi Ślubne - stanowisko

 

XIV Podlaskie Targi Ślubne - stanowisko

 

XIV Podlaskie Targi Ślubne - stanowisko