fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

XV Podlaskie Targi Ślubne już 29 marca. Dołącz do nas i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

XV Podlaskie Targi Ślubne już 29 marca. Dołącz do nas i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Po raz kolejny FastQuad Paintball, Fotobudka HappyFoto oraz Park Linowy FastPark zapraszają na XV Podlaskie Targi Ślubne. W trakcie imprezy zaprezentujemy naszą ofertę skierowaną dla wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich oraz bezpośrednio dla wesel – fotokabina HappyFoto.

 

Niezdecydowanych przekonamy, że organizacja wieczoru kawalerskiego w formie przejść linowych to doskonały wstęp do rozpoczęcia jakże aktywnego dnia. Następnie uczestników zaprosimy na solidną dawkę adrenaliny w rozgrywce paintballowej. A później? Pozostaje zabawa przy ognisku do białego rana!

Paniom wybierającym się na wieczór panieński podpowiemy, że odlotową sprawą jest pobujać w obłokach będąc w naszym parku linowym. Drogie Panie, czy spróbujecie swoich sił?

Przyszłym Parom Młodym na imprezę weselną zaproponujemy fotobudkę, czyli urządzenie, dzięki któremu możemy w łatwy i szybki sposób robić zdjęcia. Do dyspozycji oddamy również masę rekwizytów i gadżetów, które bez wątpienia rozbawią wszystkich gości weselnych - takie zdjęcie będzie można zrobić w trakcie trwania targów ślubnych :-)

Każdy kto odwiedzi nasze stanowisko podczas targów będzie miał szansę na zdobycie w specjalnym losowaniu atrakcyjnych nagród:

a) Dla kochających pozować w blasku fleszy wystrzałowy rabat w wysokości 20% na wynajem fotobudki ważny do końca 2015 roku
b) Dla żądnych adrenaliny - voucher uprawniający do zniżki w wysokości 50,00zł na rozgrywkę paintballową dla 10-cio osobowej grupy
c) Dla bujających w obłokach – 20% zniżki na przejścia linowe w parku linowym FastPark Dołącz do zabawy i wygraj atrakcyjne nagrody! :-)

Odwiedź nas, wypełnij kupon i ciesz się nagrodami!


Czekamy na Ciebie 29 marca (niedziela) w Białostockich Spodkach przy ul. Św. Rocha 14 w godzinach 11.00 - 17.00


Tak wyglądało nasze stanowisko podczas ostatnich targów ślubnych:


Targi Ślubne - paintball, park linowy, fotobudka białystok