fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Dzikie Malowanie Vol 3 - „Namalujmy Kubie Serce”

Szczegóły

Już 24 kwietnia od godziny 10.00 zapraszamy na kolejny scenariusz "Dzikie Malowanie vol 3". Scenariusz ten już na stałe wpisał się w kalendarz imprez paintballowych organizowanych na terenie naszego województwa. Edycja ta będzie wyjątkowa, ponieważ odbędzie się pod hasłem "Namalujmy Kubie Serce". Całość środków zebranych podczas eventu zostanie przekazana na rzecz Jakuba Plocha (link do fundacji).

 

Wspomóż nas!


Każdy sponsor, który chciałby nas wspomóc oraz osoby chętne by jako sędziowie i obsługa chrono dołączyć się do imprezy prosimy o kontakt :-) 

Sprzęt

Dla nie wyposażonych będzie czekał przygotowany sprzęt mundur maskujący, maska paintballowa, marker Tippmann 98 lub Tippmann FT-12, 200 kulek, rękawiczki, szkolenie BHP), fachowa porada i pomoc techniczna.


Gdzie malujemy?

Pole paintballowe Dzikie
Wirtualna wycieczka po polu w Dzikich


Dojazd

Dojazd do pola paintballowego
Mapy Google

Koszty? (poniżej podajemy koszty minimalne, zachęcamy do większych wpłat, cały zysk Fastquad zostanie przekazany na rzecz Kuby)
Ceny dla osób, które wypożyczają cały sprzęt 50 zł/osoba (mundur, maska, marker, 200 kulek, rękawiczki, szkolenie). Kule w cenie 10zł za 100 szt. / lub własne.

Osoby które mają swój sprzęt płacą 25zł.


Sposorzy:

Fastquad i Barwa.pl

 

Więcej informacji

Szczegółowe informacje znajdują się w profilu społecznościowym (dostęp również bez konta FB)
Dzikie Malowanie vol 3 - facebook