fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
"Świąteczna zabawa z Sidem" 2015.12.18

Energiczna, pozytywnie zakręcona zabawa choinkowa! Nie tylko odwiedzi nas przyjazny, roztargniony Sid, ale również dwójka jego przyjaciół: przesympatyczna Brzoskwinka oraz niesamowity, szalony Wiewiór – Scrat!

...
"Choinkowa Przygoda z Mają" 2015.12.18

„Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają, wszyscy Maję znają i kochają …” – dlatego też chcemy zaprosić najmłodszych oraz ich rodziców na niesamowitą, świąteczną zabawę właśnie z Mają, która przybędzie do nas wraz ze swoimi przyjaciółmi: Guciem i konikiem polnym Filipem.

...
"Gumijagodowa choinka" 2015.12.18

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, w którym wszyscy wzajemnie obdarowują się prezentami. Dlatego specjalnie z myślą o najmniejszych uczestnikach choinek, zarówno szkolnych jak i organizowanych przez firmy dla dzieci pracowników firm, przygotowaliśmy "Gumijagodową Choinkę"

...
"Choinka w zaczarowanym lesie" 2015.12.18

Zapraszamy Państwa na magiczną „Choinkę w Zaczarowanym Lesie” z firmą FastQuad. Choinka ta to nietypowa przygoda z naszymi świątecznymi gośćmi: przyjaznym Misiem oraz zawsze wesołym Tygrysem! Oczywiście po wyśmienitej zabawie zaprosimy wszystkich na spotkanie ze Świętym Mikołajem!

...
"Smerfne święta" 2015.12.18

Magiczne Święta spędzone w dostojnym gronie Smerfów i Gargamela, który na ten świąteczny czas stał się łagodnym bohaterem z bajki. Nasza zabawa, jak i goście, wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę przy różnych konkurencjach: wyścigach, łamigłówkach, tańcach i wielu innych.  ...

"Podróż do Galii" 2015.12.18

Nietypowa, magiczna stylizacja dla dzieci i dorosłych! Pełna emocji i przygody zabawa z wielkim duchem - Asterixem i wielkim ciałem Obelixem. Pokażą również jak w kilka minut zbudować mur chroniący przed Rzymianami. Uwieńczeniem wieczoru będzie wizyta długo oczekiwanego gościa - Mikołaja!

...