fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Baniek mydlanych 2015.12.14

Niesamowity kącik, w którym dzieci znajdą to, co lubią najbardziej – bańki mydlane! Zamykanie dzieci w gigantycznych bańkach to niesamowita atrakcja, wywołująca na twarzach dzieci uśmiech.

...
Konstruktorski 2012.07.13

Jak zbudować coś z niczego? To proste kiedy zna się podstawowe zasady konstrukcyjne. Nasz animator pokaże dzieciom i ich rodzicom/opiekunom jak stworzyć ciekawe budowle z przedmiotów, które znajdziemy w każdym domu.

...
Artystyczny 2011.09.27

Dzieci pod czujnym okiem animatora wcielają się w rolę „małych artystów”. Za pomocą kredek, farb, flamastrów i brokatów tworzą swoje małe arcydzieła, które umieścimy na naszej wystawie.

...
Malowania twarzy 2011.09.27

Któż z nas nie chciałby mieć modnych tatuażem na dłoni, bądź buzi. Animator na roześmianych twarzach namaluje motyla, tygrysa, pirata i nie tylko.

...
Fryzur 2011.09.27

Na każdych urodzinach obowiązuje modna fryzura. Nasza utalentowana animatorka „wyczaruje” na głowach klientów najmodniejsze i najpiękniejsze uczesania, używając do tego ciekawych i nietypowych ozdób.

...
Origami 2011.09.27

Niełatwo stworzyć coś z kawałka papieru, jednak nasz animator pokaże chętnym jak wykreować coś z niczego. Małe „cuda”, które powstaną w tym kąciku zostaną wyeksponowane tak, by każdy mógł je podziwiać. Pomoc rodziców mile widziana!

...
Malucha 2011.09.27

Kącik stworzony z myślą o tych najmłodszych, wypełniony zabawkami, miękkimi klockami i piłkami do skakania. Kącik zabezpieczony materacami. Tutaj rodzice ze swoją pociechą przeżyją chwile wypełnione śmiechem i zabawą.

...
Z biżuterią 2011.09.27

Kącik wyposażamy został w elementy niezbędne do wykonania sztucznej biżuterii. Wykonywanie biżuterii to rewelacyjna zabawa dla dziewczynek, a własnoręcznie stworzony naszyjnik czy bransoletka to wyjątkowa pamiątka. Nasze animatorki znają się na najnowszych trendach mody i zawsze służą pomocą.

...
Wioska smerfów 2011.09.27

Wyjątkowy kącik, w którym dzieci utworzą na specjalnie do tego przygotowanej makiecie wioskę smerfów w trzecim wymiarze. Gwarantujemy niezapomniane emocje i zabawę przy kreowaniu tych bajkowych postaci przy pomocy różnych technik!

...
Balonowy 2011.09.27

Nasz utalentowany animator wyczaruje z kolorowych balonów psa, miecz, a nawet żyrafę. Takie nietypowe maskotki na pewno wywołają uśmiech na twarzach dzieci, ponadto rozwijają wyobraźnię.

...