fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Łuki 2011.09.27

Konkurencja strzelecka polegająca na trafieniu strzałą jak najbliżej środka słomianej tarczy. Liczy się przede wszystkim skupienie oraz dobre oko. Gracz z największą liczbą zdobytych punktów wygrywa.

...
Broń pneumatyczna krótka 2011.09.27

Konkurencja wykonywana indywidualnie przez każdego z uczestników z broni którkiej pod opieką instruktora. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów na tarczach strzeleckich.

...
Broń pneumatyczna długa 2011.09.27

Konkurencja wykonywana indywidualnie przez każdego z uczestników z broni długiej pod opieką instruktora. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów na tarczach strzeleckich lub na kulochwycie.

...
Broń M16 2011.09.27

Ostra broń budzi wiele emocji. Dlatego do twoich rąk oddajemy wierną replikę broni M16, która do złudzenia  przypomina swoim wyglądem i ciężarem prawdziwą broń. Uczestnicy strzelają gumowymi kulami do kulochwytów, a wszystko to pod czujnym okiem instruktorów.

...
Strzelnica laserowa 2011.09.27

Bezpieczny symulator strzelnicy może sprawić, że każdy poczuje się jak myśliwy. Dzięki najnowocześniejszej technice możesz poczuć się jak na prawdziwym polowaniu bez porannego wstawania, wielogodzinnego oczekiwania na ofiarę.

...
Proce 2011.09.27

Jeśli chcesz przypomnieć sobie młodzieńcze czasy, w których to strzelałeś z procy do różnorakich celów, bądź też dowiedzieć się jak polowali przodkowie - musisz nauczyć się strzelać z procy. Konkurencja typowo indywidualna, wygrywa ten kto trafi w największą liczbę celi.

...