fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Fast Quad - fastquad.plFirma FastQuad powstała w 2005 roku i od tego czasu na stałe zagościła w branży rozrywkowo - integracyjnej jako prężnie rozwijająca się marka. Zajmujemy się kompleksową organizacją i przygotowaniem wszelkiego rodzaju eventów, począwszy od dostosowania oferty do potrzeb klienta, a skończywszy na profesjonalnie zrealizowanym scenariuszu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców. Współpracujemy z szeregiem ośrodków szkoleniowych, hotelów oraz ośrodkow wypoczynkowych.

Usługi przez nas świadczone to szeroki wachlarz różnorodnych scenariuszy:

 rozgrywek paintballowych, 

 spotkań integracyjnych,

 imprez firmowych,

 wieczorów stylizowanych,

 pikników rodzinnych,

 wieczorów kawalerskich,

 wieczorów panieńskich,

 spotkań klasowych,

 urodzin dla dzieci,

 choinek dla dzieci

 Zapraszamy do oferty proponowanych przez nas scenariuszy rozrywkoywch. Wybierz coś dla siebie!


Dbamy o detale i wysoką jakość naszych usług. Z zainteresowaniem i zaangażowaniem podchodzimy do nowych wyzwań i ciekawych zleceń. Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz interesująca oferta - świadczy o tym coraz szersze grono klientów, korzystających z naszych usług.

 

Biesiada szlacheckaBiesiada szlachecka


Park linowy PodlasieWielu uczestników naszych eventów, stwierdzało, że nasze atrakcje powinny być dostępne na co dzień dla osób indywidualnych, które chciałyby ze znajomymi bądź rodziną skorzystać z konkurencji linowych, a dla swoich pociech z dmuchanych zamków lub skakalni. I tak w maju 2013 został otwarty pierwszy w Białymstoku Park Linowy FastPark wraz z parkiem urządzeń rekreacyjnych - czyli park rozrywki stworzony z myślą o dostarczeniu ekstremalnych doświadczeń dla osób odwiedzających nas w wolnym czasie!

 

Ze względu na stały rozwój i ukierunkowanie w atrakcje typowo dla dzieci - w maju 2015 roku uruchomoliśmy mini park linowy dla dzieci. Charakteryzuje się on przede wszystkim brakiem konieczności stosowania zabezpieczeń - park zaprojektowano jako jedną stałą i integralną całość, oczywiście zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.


HappyFoto - Fotobudki, fotokabiny, fotobudka Białystok, fotokabina na weseleJako urozmaicenie imprez firmowych oraz eventów organizowanych przez FastQuad do oferty wprowadziliśmy usługę wynajmu niezwykle popularnych fotobudek pod nazwą HappyFoto - w październiku 2015 uruchomiona została strona internetowa HappyFoto.com.pl za pośerdnictwem, której można wynająć nasze fotobudki do pracy 

 

W maju 2016 roku do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy park urządzeń rekreacyjnych. Składa się on z około 30 urządzeń rekreacyjnych, które mają na celu propagowanie nauki. Urządzenia zostały zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł nie tylko zobaczyć jak działają prawa fizyki czy chemii ale bezpośrednio dotknąć, czy też wykonać eksperyment na danym urządzeniu. Dodatkowo w sezonie letnim w trakcie pracy całego parku rozrywki odbywają się cykliczne spotkania, na których animator przedstawia najmłodszym ale również i dorosłym jaka ciekawa może być nauka 

 

Urządzenia Naukowe | Projektowanie, produkcja i sprzedaż Grudzień 2016 to okres uruchamiania i wdrażania nowego projektu -    urządzenianaukowe.pl - serwis stworzono,  po to aby, kompleksowo obsługiwać   osoby zainteresowane kupnem urządzeń naukowych, które można spotkać na  przykład   w naszym Parku Rozrywki FastPark. Oferta skierowana jest przede wszystkim do: 

- firm z branży rozrywkowej,

- spółdzielni mieszkaniowych,

- deweloperów,

- szkół,

- galerii handlowych

Obecnie oferta obejmuje ponad 20 urządzeń naukowych, które jesteśmy w stanie:

- zaprojektować według indywidualnej wizji klienta,

- wyprodukować w oparciu o trwałe i solidne materiały

- dostarczyć pod wskazany adres na terenie całej Polski


FastQuad w liczbach:

 

 od początku działalności zintegrowaliśmy blisko 200 000 osób - to tak jak byśmy zintegrowali całe miasto Toruń lub Kielce!

 naszymi mundurami wojskowymi można by ubrać 150-ciu żołnierzy,

 rocznie nasze samochody przejeżdżają ponad 300 000 km,

 w każdym sezonie paintballowym nasi klienci zużywają blisko 800 000 kulek paintballowych!

 pomalowaliśmy ponad 15 000 dziecięcych twarzy w kącikach malowania twarzy,

 turbiny do naszych zamków dmuchanych, mają taką moc, że w krótkim czasie mogłyby wypełnić powietrzem 11 piętrowy wieżowiec!