fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

 

 

Mapa dojazdu

 

Poniżej przedstawiamy mapę dojazdu do pola paintballwego w Dzikich. Umożliwiamy dojazd do miejsca gry w paintball samochodem, autokarem, autobusem lub innym dogodnym środkiem transportu.

 

 

 

 

 

 

Pokaż pole paintballowe na wiekszej mapie


Adres dojazdu do pola paintballowego Dzikie:


Żółtki-Kolonia 40
16-070 Żółtki-Kolonia
GPS: 53.164822, 22.994929


DROGI DOJAZDU DO POLA PAINTBALLOWEGO


Od strony Szosy Ełckiej - droga nr 65


Kierując się w stronę Ełku po przejechaniu wsi Fasty, tuż przed mostem na Narwi skręcamy w lewo (drogowskaz na Dzikie), po przejechaniu torów kolejowych, należy jechać prosto. Do celu pozostaje około 2,5 km.


Baner nawigujący po zjeździe z Szosy Ełckiej do Dzikich

 

Na skrzyżowaniu skręcamy ponownie w lewo. Po lewej stronie znajduje się sklep spożywczy. Dalej przez cały prosto.


Na skrzyżowaniu skręcamy ponownie w lewo. Po lewej stronie znajduje się sklep spożywczy. Dalej przez cały prosto. Do pola paintballowego pozostaje około 1,5 km.


Następnie skręcamy w prawo na drogę żwirową, którą kierujemy się przez cały czas prosto. Po lewej stronie znajduje się zakład kamieniarski. 


Po odcinku 1,5 km skręcamy w prawo na drogę żwirową, którą kierujemy się przez cały czas prosto. Po lewej stronie znajduje się zakład kamieniarski.


Jesteśmy prawie u celu! Skręcamy w lewo i wjeżdżamy na pole paintballowe


Jesteśmy prawie u celu! Skręcamy w lewo i wjeżdżamy na pole paintballowe.


Od strony Szosy Warszawskiej - S8


Wyjeżdżając z Białegostoku kierujemy się w stronę Warszawy. Na węźle drogowym w Choroszczy należy skręcić w prawo opuszczając drogę główną. Następnie na rondzie należy skręcić w prawo w kierunku wsi Dzikie (kierujemy się według znaków drogowych na wieś Dzikie). Na skrzyżowaniu należy jechać prosto. Po około 600 metrach należy skręcić w lewo na drogę żwirową (tutaj znajduje się nasz baner nawigacyjny). Dalej prosto przez 500 metrów aż do pola paintballowego.

 

MAPA DOJAZDU KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ


Jeżeli podróżują Państwo do naszego pola paintballowego za pomocą komunikacji miejskiej należy wybrać linię numer 103, a następnie dojechać do przystanku NOWOSIÓŁKI (805) i dalej udać się pieszo (około 15-20 minut drogi) do pola paintballowego.

Aktualny rozkład jazdy autobusu linii nr 103 w kierunku Białegostoku (z pola paintballowego) z przystanku NOWOSIÓŁKI, Nowosiółki(B)

 

 

DOJAZD DO POLA PAINTBALLOWEGO W DZIKICH - komunikacja miejska