fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Paintball dla firm

 

Zorganizuj pełną adrenaliny i emocji rozgrywkę paintballową dla pracowników twojej firmy. Zgraj w paintball z nami!

 

 

 

 

 

 


Impreza firmowa dla firm - paintball Impreza firmowa dla firm - paintball


Jak wygląda taka impreza?


Spotykamy się polu paintballowym w Dzikich. Tam wszyscy uczestnicy stylizowani są na typowo militarny charakter rozgrywki - zawodnicy otrzymują kombinezony w barwach moro. Następnie każdy otrzymuje maskę ochronną na twarz (dbamy o wasze bezpieczeństwo!). Kolejnym krokiem jest instruktaż polegający na wyjaśnieniu zasad obsługi markerem paintballowym oraz zasad panujących na polu paintballowym, które muszą być przestrzegane przez wszystkich zawodników. Końcowym krokiem jest wydanie rękawiczek oraz markerów paintballowych. 


Rozpoczyna się prawdziwa wojna. Na przeciw siebie dwie drużyny - niebieska oraz pomarańczowa. Kto wygra? To zależy tylko i wyłącznie od strategii, rozpoznania i umiejętności dowodzenia poszczególnymi żołnierzami.


Gramy systemem rundowym. System ten polega, że każdy zawodnik na każdą rundę ma jedno życie. Analogicznie jedno bezpośrednie trafienie w kombinezon eliminuje gracza z gry w danej rundzie. Gracz opuszcza pole paintballowe i czeka na koniec rundy (koniec scenariusza). Średnio 4-6 minut. 


Po emocjonującej grze czas na ognisko. Można pochwalić się ranami otrzymanymi na polu bitwy. Na zawodników czeka wiata, przygotowane miejsce ogniskowe, drewno, kijki do ogniska. Czas zacząć biesiadę do rana!

 

Uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymują:

- jednoczęściowy kombinezon maskujący,

- maskę ochronną na twarz,

- marker, a w nim 200 sztuk amunicji,

- rękawice ochronne,

- pełny instruktaż,

- sędziego na polu paintballowym.

 

Sprawdź nas! Zarezerwuj swój termin :)

 

 

+ 48 883 155 155

REZERWACJE:

paintball@fastquad.pl