fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Paintball dla szkół


Paintball dla szkół w Białymstoku. Emocjonująca i pozostająca na długi okres czasu rozgrywka paintballowa dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów, techników.

 

 

 

 

 

Integracja klasowa - paintball Integracja klasowa - paintball

 

Paintball dla szkół

 

Paintball dla szkół

 

Paintball dla Szkół Dzikie

 

Doświadczenie


Rok 2013


W 2013 roku zintegrowaliśmy blisko 25 grup gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji rozgrywek paintballowych dla szkół.


Rok 2014


W 2014 roku zintegrowaliśmy blisko 30 grup gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji rozgrywek paintballowych dla szkół.


Rok 2015


W 2015 roku zintegrowaliśmy blisko 45 grup ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji rozgrywek paintballowych dla szkół.

 

Bezpieczeństwo


Dbając o bezpieczeństwo uczestników przestrzegamy wszystkich najważniejszych zasad dotyczących bezpieczeństwa na polu paintballowym w Dzikich. Przed rozpoczęciem rozgrywki paintballowej przeprowadzany jest instruktaż w zakresie obsługi markera (karabinka) do gry w paintball oraz zasady gry w trakcie rozgrywki paintballowej. Przed wydaniem markerów paintballowych dla zawodników uczestnicy dobierają odpowiednie maski (kaski) na twarze chroniące szczególnie wzrok przed postrzałem. Ponadto zawodnicy otrzymują markery, które w strefie bezpiecznej muszą mieć nałożone osłony na lufy (barrel bag). Dodatkowo na terenie pola gry znajduje się sędzia, który czuwa nad bezpieczeństwem rozgrywki paintballowej


Jak wygląda wyjście klasowe?


Spotykamy się polu paintballowym w Dzikich. Tam wszyscy uczestnicy stylizowani są na typowo militarny charakter rozgrywki - zawodnicy otrzymują kombinezony w barwach moro lub oliwka. Następnie każdy otrzymuje maskę ochronną na twarz (dbamy o wasze bezpieczeństwo!). Kolejnym krokiem jest instruktaż polegający na wyjaśnieniu zasad obsługi markerem paintballowym oraz zasad panujących na polu paintballowym, które muszą być przestrzegane przez wszystkich zawodników. Końcowym krokiem jest wydanie markerów paintballowych oraz wyjście na pierwszą rundę gry. Powodzenia!


Paintball dla szkół


Rozpoczyna się bitwa. Na przeciw siebie dwie drużyny - niebieska oraz pomarańczowa. Kto wygra? To zależy tylko i wyłącznie od strategii, rozpoznania i umiejętności dowodzenia poszczególnymi żołnierzami.


Paintball dla szkół - instruktaż

 

Gramy systemem rundowym. System ten polega, że każdy zawodnik na każdą rundę ma jedno życie. Analogicznie jedno bezpośrednie trafienie w kombinezon eliminuje gracza z gry w danej rundzie. Gracz opuszcza pole paintballowe i czeka na koniec rundy (koniec scenariusza). 

Rozgrywka paintballowa dla grupy 30 osobowej trwa około 180 minut, czyli aż 3 godziny!


Po emocjonującej grze czas na ognisko. Na zawodników czeka wiata, przygotowane miejsce ogniskowe, drewno, kijki do ogniska.

 

Uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymują:

- jednoczęściowy kombinezon maskujący,

- maskę ochronną na twarz,

- marker, a w nim 200 sztuk amunicji,

- rękawice ochronne,

- pełny instruktaż,

- sędziego na polu paintballowym.

 

Ile to kosztuje?

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od liczebności danej grupy. Prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu uzyskania informacji na temat cennika rogrywki paintballowej.


Sprawdź nas - piszą o nas

 

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białymstoku
Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym
Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

 

Zarezerwuj swój termin :)

Pamiętaj u nas opiekunowie grają gratis!


DO POBRANIA


PODRĘCZNIK PAINTBALLISTY - Zachęcamy do zapoznania się z podręcznikiem paintballisty - jest to, któtki opis, jak przygotować się do gry w paintball na polu paintballowym w Dzikich


DOJAZD DO POLA PAINTBALLOWEGO W DZIKICH - komunikacja miejska


Mateusz Pogorzelski

Paintball manager

tel kom.: 883 155 155

e-mail: paintball@fastquad.pl

 

 

REZERWACJE:

paintball@fastquad.pl