fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
 

Paintball na urodziny dziecka

 

Oferta urodzinowa dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową dla dzieci w formie rozgrywki paintballowej wraz z ogniskiem

 

Urodziny dziecka to wyjątkowy i szczególny dzień, na który wasza pociecha czeka długi okres czasu. Dlaczego więc, nie spędzić by go wyjątkowo? W gronie kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki oraz przyjaciół z sąsiedztwa. Spraw najlepsze urodziny dla dzieci w Białymstoku!


Zachęcamy do organizacji urodzin dla Twojego dziecka w formie rozgrywki paintballowej. Gra w paintball wyrabia samodzielność, zdolności przywódcze oraz logiczne myślenie, a oprócz tego jest świetną zabawą od której trudno będzie Wam oderwać wasze pociechy :)


Miejsce ogniskowe


Jak wyglądają takie urodziny?

W określonym dniu i o ustalonej godzinie spotkamy się na polu paintballowym w Dzikich (mapa dojazdu do pola paintballowego Dzikie). Na miejscu czekają na was nasi instruktorzy. Na początek przygotowujemy się do gry: dobieramy odpowiednie do każdego zawodnika umundurowanie. Następnie gracze wybierają rękawiczki oraz dopasowują maski ochronne na twarz. Kolejnym krokiem jest instruktarz przez naszego sędziego zasad obsługi karabinkiem paintballowym oraz zasad obowiązujących na polu paintballowym. Wszyscy zawodnicy zobowiązują się do przestrzegania zasad. Po zapoznaniu się z zasadami gry w paintball uczestnicy otrzymują karabinki paintballowe i wychodzą na pierwszą rundę gry.


Czy moje dziecko będzie się dobrze bawiło?

Oczywiście! U nas nie ma miejsca na nudę. Nasi sędziowie dopasowują scenariusze rozgrywek, tak aby dzieciaki miały frajdę z rozgrywki paintballowej na długi okres czasu. 


Ogromny zamek


Bezpieczeństwo

Dbając o bezpieczeństwo uczestników przestrzegamy wszystkich najważniejszych zasad dotyczących bezpieczeństwa na polu paintballowym w Dzikich. Przed rozpoczęciem rozgrywki paintballowej przeprowadzany jest instruktaż w zakresie obsługi markera (karabinka) do gry w paintball oraz zasady gry w trakcie rozgrywki paintballowej. Przed wydaniem markerów paintballowych dla zawodników uczestnicy dobierają odpowiednie maski (kaski) na twarze chroniące szczególnie wzrok przed postrzałem. Ponadto zawodnicy otrzymują markery, które w strefie bezpiecznej muszą mieć nałożone osłony na lufy (barrel bag). Dodatkowo na terenie pola gry znajduje się sędzia, który czuwa nad bezpieczeństwem rozgrywki paintballowej.

 

Bezpieczeństwo - maska paintballowa


Ile trwa zabawa?

Zazwyczaj całe urodziny trwają 3 godziny zegarowe. Dwie godziny zajmuje rozgrywka paintballowa oraz jedna godzina zegarowa na ognisko (oczywiście można zostać dłużej :) 


Nasze zaplecze

Przez cały czas trwania urodzin do dyspozycji rodziców oraz dzieci jest przygotowane ognisko. Ognisko dla minimum 10-cio osobowej grupy jest bezpłatne. W skład ogniska wchodzi: zadaszona wiatka, miejsce ogniskowe, kijki do ogniska, drewno do ogniska. Uwaga: prowiant rodzice organizują we własnym zakesie.


 

Wiata z daszkiem, miejsce ogniskowe, kijki do ogniska oraz drewno


Zaproszenia na urodziny NOWOŚĆ


Zaproszenie na urodziny paintball


Drogi rodzicu, czy zaprosiłeś już gości solenizanta na tę zacną imprezę? Proponujemy wykorzystanie specjalnie przygotowanych zaproszeń urodzinowych dla dzieci:

- format zaproszenia przygotowano w ten sposób, aby mogły zmieścić się do koperty,

- zaproszenie przygotowano na dwóch stronach - pierwsza - z niezbędnymi informacjami do zaproszenia - druga - z mapką ułatwiającą dojazd do pola paintballowego w Dzikich,

- zaproszenie zawiera najważniejsze informacje: imię i nazwisko zapraszanej osoby, imię i nazwisko zapraszającego, datę imprezy oraz kontakt do organizatora np. mamy. Podany jest również kontakt do managera pola paintballowego, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji związanych z organizacją gry w paintball

- tylna strona zawiera wskazówki dojazdu do pola paintballowego w Dzikich. Podany jest dokładny adres, który po wpisaniu do nawigacji doprowadzi nas bezpośrednio na miejsce gry. Można również wprowadzić dane współrzędne GPS 

- zaproszenie można nabyć za cenę 1PLN/szt.,


Ile to koszuje

Poniżej przedstawiamy cennik organizacji urodzin w formie rozgrywki paintballowej wraz z ogniskiem


Kliknij, aby pobrać cennik paintball + ognisko Cennik paintball + ognisko

 

Kliknij, aby pobrać cennik paintball + park linowy + ognisko Cennik paintball + park linowy + ognisko