fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Pokazy tańca 2011.09.27

Piękne tancerki, doskonała muzyka oraz kolorowe kreacje. Wszystkie razem połączone stworzą niezapomniane show podczas Państwa imprezy firmowej.

...
Pokazy iluzji 2011.09.27

Pokazy iluzjonistyczne są doskonałym urozmaiceniem każdej imprezy firmowej. Proponujemy Państwu występ Łukasza Granta. Jego występy to dynamiczne połączenie zadziwiajacych sztuk magicznych oraz spektakularnych iluzji z energetycznym tańcem.

...
Pokazy barmańskie 2011.09.27

Barman podczas przygotowywania pysznego drinka wprowadzi niejednego uczestnika w zdumienie. Pokaz wykonywany jest w rytm energicznej muzyki, a barman dynamicznymi ruchami w ruch wprawia butelki, shakery, z których powstają drinki.

...
Pokazy ognia 2011.09.27

Pokazy ognia to idealny pomysł na urozmaicenie wieczoru podczas imprezy firmowej. W repertuarze mamy zarówno pokazy dynamiczne jak i te bardziej finezyjne. Podczas spektaklu używane są dodatkowo rekwizyty, które niezmiernie podnoszą wygląd artystyczny pokazu.

...
Degustacje 2011.09.27

Gdy dość już głośnych imprez, tańców, konkursów przychodzi czas, by wśród kolegów i koleżanek z firmy nauczyć się czegoś, czym można błysnąć w gronie przyjaciół.

...