fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Bungee-run 2016.01.07

Doskonała zabawa zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zabawa polega na przebiegnięciu jak najdłuższego odcinka i umieszczeniu na specjalnej przyczepnej taśmie znacznika.

...
Skakalnia 2016.01.07

Skakalnia to urządzenie doskonałe do zabaw dla dzieci tych najmłodszych oraz tych starszych. Zabawa polega na skakaniu po nadmuchanym materacu otoczonym z trzech stron ściankami.

...
Trampolina 2016.01.07

Doskonała atrakcja dla dzieci. Najmłodsi mogą skakać do woli, a przy tym bezpiecznie, trampolina jest zabezpieczona specjalnymi

...
Wirtualne gry 2016.01.07

Proponujemy Państwu niesamowite wirtualne gry w tenisa, kręgle, wirtualne tańce i wiele innych dyscyplin sportowych. Gra ta angażuje całe nasze ciało gdyż postać z gry wykonuje takie same ruchy jak my. 

...
Stół do piłkarzyków 2016.01.07

Profesjonalny stół do gry zagwarantuje odpowiedni poziom turniejów rozgrywanych podczas każdej imprezy.

...
Strzelnica laserowa 2016.01.07

Dzięki współczesnej technice można zapolować na wirtualnego dzika bądź kaczkę. Do dyspozycji mamy broń długą oraz krótką. Strzelnica laserowa cieszy się wielkim zainteresowaniem ze względu na prostotę obsługi, a także bezpieczeństwo.

...
Eurobungee 2016.05.01

Zabawa na tym urządzeniu polega na wykonywaniu skoków o wysokości nawet do 8m. Wysokie skoki pozwalają na wykonanie przeróżnych ewolucji w powietrzu. Oddzielne stanowiska pozwalają na jednoczesne korzystanie z trampoliny nawet czterem osobom. Świetna zabawa gwarantowana.

...
Strona: << 1 2