fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Kinder Hotel 2016.01.07

Kinder Hotel jest połączeniem zamku do skakania, placem zabaw oraz ze zjeżdżalnią. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1-15 lat. Jednorazowo może pomieścić do 20 osób.

...
Plac zabaw ośmiornica 2016.01.07

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyną w regionie gigantyczną ośmiornicę. Cała seria kolorywch przejść oraz zjeżdżalni dostraczy masę pozytywnej energii i uśmiechu dla Twojej pociechy! Twoje dziecko z pewnością opuści to ogromne urządzenie zadowolone!!

...
Plac zabaw ocean (nowość) 2016.01.07

Dmuchany, wielokolorowy plac zabaw, tematyką nawiązujący do podwodnego świata. Wewnątrz urządzenia znajdują się kolorowe elementy do zabawy przedstawiające podwodne zwierzęta.

...
Zjeżdżalnia Clown 2016.01.07

Dmuchane zjeżdżalnie to dziś jedne z najpopularniejszych atrakcji, często niezastąpione na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych.

...
Zjeżdżalnia Janosik 2016.01.07

Dmuchana zjeżdżalnia średniej wielkości jest doskonałą atrakcją dla każdego dziecka. Wiele kolorów i łagodny zjazd sprawia, że urządzenie cieszy oko i jest bardzo bezpieczne. 

...
Góra do wspinaczki 2016.01.07

Dmuchana zjeżdżalnia średniej wielkości jest doskonałą atrakcją dla każdego dziecka. Wiele kolorów i łagodny zjazd sprawia, że urządzenie cieszy oko i jest bardzo bezpieczne.

...
Miękka góra 2016.01.07

Miękka Góra to wyjątkowe urządzenie, na którym wspaniale bawią się zarówno młodsze jak i starsze dzieci. Rywalizacja polega na zdobywaniu szczytu – nie jest to łatwe, gdyż tytułowa góra jest wykonana ze śliskiego materiału.

...
Statek 2016.01.07

Nietypowy dmuchany plac zabaw w formie „kołyszącego się” statku. Na jego pokład prowadzą specjalne schodki oraz kolorowa brama. To jedyne w swoim rodzaju urządzenie sprawi, że dzieci korzystające z atrakcji poczują się jak na prawdziwym morzu.

...
Basen z piłeczkami 2016.01.07

Suchy basen z piłeczkami to urządzenie sprawdzające się na każdej imprezie dla dzieci. Do woli można w nim skakać, nurkować, pływać - bez żadnego ryzyka.

...
Byk rodeo 2016.01.07

Duży byk, który dzięki mechanizmowi sterującemu potrafi poruszać się na wszystkie strony. Zadaniem uczestnika jest utrzymanie się na jego grzbiecie jak najdłużej.

...
Strona:   1 2 >>