fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Plac zabaw ośmiornica 2014.01.28

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyną w regionie gigantyczną ośmiornicę. Cała seria kolorwych przejść oraz zjeżdżalni dostraczy masę pozytywnej energii i uśmiechu dla Twojej pociechy! Twoje dziecko z pewnością opuści to ogromne urządzenie zadowolone!!

...
Byk rodeo 2011.09.27

Symulator Byka Rodeo to jedna z atrakcji ciesząca się największym powodzeniem. Byk dzięki mechanizmowi sterującemu potrafi poruszać się na wszystkie strony. Z atrakcji mogą korzystać również dzieci, sterowaniem zajmuje się doświadczony operator.

...
Bungee - run 2011.09.27

Doskonała zabawa ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Cała zabawa polega na przebiegnięciu jak najdłuższego odcinka i umieszczeniu na specjalnej przyczepnej taśmie znacznika. Oczywiście wygrywa zawodnik, który osiągnie najlepszy wynik.

...
Gigantyczne piłkarzyki 2011.09.27

Już dziś dajemy tobie możliwość rozegrania turnieju w piłkarzyki w wersji mega. Zawodnicy przymocowani do rur mają ograniczone ruchy - mogą przesuwać się jedynie tylko na boki.

...
Zorbing 2011.09.27

Kula sferyczna (zorbingowa) to urządzenie, które spełnia oczekiwania klientów, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę! Najczęstsze zadania z jakimi muszą się zmierzyć uczestnicy imprez to tor zadaniowy, próba czasowa lub najdłuższy dystans osiągnięty na stoku.

...
Siłomierze 2011.09.27

Do Państwa dyspozycji oddajemy urządzenia, które są w stanie przyjąć na prawdę mocne uderzenia. Uderzając młotem w urządzenie bądź też zadając cios bokserskiej gruszcze można sprawdzić swoją siłę.

...
Bula 2011.09.27

To gra wymagająca celności, a zarazem wyczucia. Zabawa polega na tym by metalowymi kulami rzucać tak, aby znalazły się jak najbliżej wytyczonego punktu, którym jest kulka z drewna. Zwycięsko opuszcza tę konkurencję gracz z największą liczbą punktów.

...
Ścianka wspinaczkowa 2011.09.27

Wysoka konstrukcja, mnóstwo uchwytów czynią z niej nie małe wyzwanie zarówno dla amatorów jak i bardziej zaawansowanych uczestników. Dbając o bezpieczeństwo każda osoba jest asekurowana przez alpinistę.

...
Pojazd zdalnie sterowany 2011.09.27

Pragniemy Państwu zaproponować jedyny na Podlasiu zdalnie sterowny pojazd Baja 5B! Pojazd podczas imprez wykorzystujemy do wyścigów, bądź sprawnościowego pokonywania toru.

...
Bramka celnościowa 2012.01.05

To ciekawa atrakcja każdej imprezy plenerowej. Swoim wyglądem przypomina prawdziwą bramkę, w którą musimy celować z odpowiednią precyzją by trafić w zamierzony cel.

...
Strona:   1 2 >>