fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Pokaz baniek mydlanych 2011.09.27

Kto z was pamięta czasy, kiedy to w zrobionym domowymi sposobami płynem prześcigano się na wielkość baniek? Proponujemy pokaz magicznych baniek, wykonanych za pomocą różnego rodzaju przedmiotów.

...
Zabawa bańkami mydlanymi 2011.09.27

Po pokazie baniek, zaprosimy uczestników imprezy do spróbowania swoich sił w tej niesamowitej zabawie.

...
Pokaz kuglarski 2011.09.27

Pokazy kuglarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno dorosłych jak i dzieci. W swoim repertuarze kuglarze posiadają szereg różnorakich manipulacji kijami, poi, diabolo, a także żonglerkę ogniem. Z pewnością uczestnicy show będą mile zaskoczeni!

...
Warsztaty żonglowania 2011.09.27

Żonglowanie różnymi rekwizytami! Warsztaty dla najmłodszych oraz dorosłych widzów – to wspaniała okazja do zabawy i spróbowania swoich sił w tej niełatwej sztuce.

...
Szczudlarz 2011.09.27

Wysoki i wesoły klaun na szczudłach zadba o miłą atmosferę na każdej imprezie. Poza tym rozda baloniki i cukierki dla uczestników zabawy. Bez wątpienia dostarczy wiele wrażeń dla najmniejszych uczestników!

...
Warsztaty szczudlarskie 2011.09.27

Szczudlarz chętnie nauczy chodzić każdego na profesjonalnych szczudłach (do dyspozycji kilka par szczudeł, w tym 2 pary dla dzieci od 10 roku życia). W warsztatach mogą uczestniczyć 2 osoby jednocześnie.

...
Klaun 2011.09.27

To znany i sprawdzony sposób na zorganizowanie dzieciom wolnego czasu. Zarówno na dużym festynie, czy pikniku rodzinnym, jak i na kameralnej imprezie w domu. Wizyta Klauna pozostawi szereg pozytywnych wrażeń oraz uśmiech na Twoim dziecku!

...